Specjalista ds. Administracji z językiem niemieckim

Hays Poland

Szczecin, zachodniopomorskie

Hays Poland

Szczecin
Szczecin
NR REF.: 1148362

Globalna firma usługowa zajmująca się świadczeniem usług w sektorze finansowym z siedzibą w Szczecinie poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Administracyjny z j.niemieckim.

Opis stanowiska:
• Administracja dokumentów w j. niemieckim związanych z operacjami finansowymi
• Sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentów
• Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Wymagania:
• Język niemiecki na poziomie min. B1 ( wymagane)
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy
• Skrupulatność i samodzielność

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w firmie międzynarodowej
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy ( między 6:30 a 9:00)
• Możliwość pracy zdalnej dla osób spoza Szczecina
• Szeroki pakiet benefitów
• Istnieje możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland