Specjalista ds. administracji w zespole serwisantów (znajomość j. niemieckiego)

Trenkwalder

Komorniki, Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki, Poznań
Obowiązki:
  • przyjmowanie zgłoszeń i stała współpraca z zespołem serwisantów, koordynacja zadań,
  • prowadzenie bieżących spraw biura,
  • prowadzenie zamówień części zamiennych z niemieckich fabryk,
  • analiza zapytań klientów,
  • przygotowywanie dokumentów do wysyłek,
  • raportowanie.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność obsługi systemu typu ERP,
  • dobra znajomość MS Office,
  • samodzielność, sumienność,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
  • bardzo wysokie wynagrodzenie,
  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość rozwoju osobistego (kursy, szkolenia),
  • pakiet pracowniczy,
  • miejsce pracy: Komorniki,
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy