Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy handlowo-produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta poprzez obsługę zamówień oraz bezpośredni kontakt z Klientem.
  • Wprowadzanie zamówień do systemu.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji całego procesu sprzedaży.
  • Analiza sprzedaży, przygotowywanie raportów i bilansów.
  • Obsługa reklamacji Klientów.
  • Wystawianie faktur i innych dokumentów związanych ze sprzedażą.
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji handlowej.
  • Prowadzenie i aktualizowanie bazy danych Klientów w systemie.
  • Uczestnictwo w aktywnej sprzedaży telefonicznej portfolio produktów.

Wymagania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel, Word, Power Point).
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie - warunek konieczny (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
  • Zaawansowane zdolności organizacyjne.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Systematyczność i skrupulatność w pracy.
  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon komórkowy).
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Benefit system.
  • Zwrot kosztów ZTM.
  • Premia roczna uznaniowa.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.