Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Human Capital Consulting Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta międzynarodowego klienta z branży FMCG, jednego z największych na świecie producentów cukierków i produktów czekoladowych poszukujemy osób, które swoją pasją, energią, zaangażowaniem i miłością do słodyczy chcą dzielić się z innymi. Jeżeli jesteś taką osobą dołącz do zespołu jako:

Główne zadania:

  • Analiza danych oraz przygotowywanie wniosków i rekomendacji usprawnień,
  • Przygotowywanie raportów, analiz, zestawień, wniosków i rekomendacji na podstawie danych wewnętrznych na potrzeby Działu Sprzedaży oraz Kadry Zarządzającej,
  • Kontrola rozliczeń budżetów i zobowiązań,
  • Rejestracja faktur oraz korekt,
  • Kontrola i księgowanie faktur od klientów i aktualizowanie tabeli kosztowej,
  • Wystawianie faktur korygujących oraz załączników do faktur za rabaty i akcje specjalne.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów wyższych,
  • Doświadczenie: min. 2 lata – w dziale finansowo-księgowym lub wsparcia sprzedaży,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne – wymagane),
  • Zdolności analityczne, umiejętności pracy z danymi liczbowymi,
  • Zdolności komunikacyjne, umiejętności pracy w zespole, samodzielności w działaniu,
  • Umiejętność wyciągania wniosków i odważnego dawania rekomendacji.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie FMCG, lidera w branży słodyczy,
  • Przyjazna i nieformalna atmosfera nastawiona na rozwój i szkolenia pracowników,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + nagroda roczna (do 2 miesięcznych wynagrodzeń),
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Benefity: telefon, laptop, opieka medyczna, NNW, program sportowy, Pracowniczy Program Emerytalny po 1 roku pracy,
  • Lokalizacja w centrum Warszawy: bezpośrednio przy stacji metra

Prezentacja firmy

Human Capital Consulting is a Warsaw based independent recruitmen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Biuro / Dokumentacja