Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Administracji Sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący, światowy producent precyzyjnych technologii optycznych i cyfrowych, który oferuje innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowanie w najnowocześniejszych systemach medycznych, aparatach cyfrowych i osiągnięciach naukowych. Misją firmy jest wykorzystywanie wielokrotnie nagradzanych, zaawansowanych technologicznie produktów do poprawy zdrowia ludzi oraz do zwiększania ich bezpieczeństwa i zadowolenia z życia.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie zamówień do systemu (praca w systemie SAP)
  • Prowadzenie aktualnej dokumentacji zamówień
  • Monitorowanie dostępności towaru oraz terminów dostawy zgodnie z warunkami umowy handlowej
  • Przygotowanie oraz wysyłka instrukcji obsługi, kart gwarancyjnych, protokołu instalacji do kontraktów
  • Terminowe wystawienie faktur zgodnie z umową handlową i wysłanie ich do klienta
  • Kontrola zgodności umów z obowiązującymi wytycznymi
  • Pomoc w organizacji wystaw i kongresów (zgłoszenia, zamówienia stoisk, reklam, płatności, rezerwacja hoteli itp.)
  • Zarządzanie sprzętem demo oraz kontrola umów użyczenia sprzętu
  • Współpraca z zespołem handlowym, działem logistyki oraz serwisem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP mile widziane
  • Multizadaniowość oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kontrakt czasowy - umowa o pracę na czas określony (XI. 2019)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży medycznej
  • Ciekawą pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page