Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem na polskim rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Administracji sprzedaży, który będzie wsparciem dla działu sprzedaży i serwisu.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to wiodący globalny producent z branży medycznej oferujący innowacyjne rozwiązania które poprawiają zdrowie i jakość życia pacjentów na całym świecie. Firma wyróżnia się wysoką kulturą i standardami pracy.

Opis stanowiska

- Przyjmowanie i wprowadzanie zleceń serwisowych i zamówień sprzętowych do systemu (praca w systemie SAP)

- Prowadzenie bieżącej dokumentacji zamówień

- Monitorowanie dostępności towaru oraz kontrolowanie terminów dostaw zgodnie z warunkami umowy handlowej

- Przygotowywani instrukcji obsługi, kart gwarancyjnych sprzętów

- Wystawienie faktur

- Pomoc w organizacji eventów (konferencje, stoiska)

- Odpowiedzialność za dostępność sprzętu demonstracyjnego potrzebnego handlowcom

- Współpraca z zespołem handlowym, serwisem, działem logistyki.

Profil kandydata

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Mile widziana znajomość z zakresu zamówień publicznych oraz doświadczenie w pracy z systemem SAP

- Wykształcenie wyższe

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Umiejętności komunikacji i pracy zespołowej

- Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

- Skrupulatność i radzenie sobie z pracą pod presją czasu

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie, plus system premiowy uzależniony od wyników

- Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie będącej liderem w branży medycznej

- Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta lunchowa, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page