Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

• Realizacja zamówień oraz potwierdzanie dat dostaw produktów do klientów i partnerów biznesowych

• Śledzenie realizacji zamówień oraz informowanie klientów i/lub parterów o aktualizacjach w procesie

• Zarządzanie bazami danych produktów (w tym aktualizacja cen, wprowadzanie nowych klientów do bazy)

• Identyfikacja i rozwiązywanie problemów systemowych oraz związanych z realizacją zamówienia

• Terminowe udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów

• Zapewnienie wsparcia dla Zespołu Sprzedaży

• Utrzymywanie ścisłej współpracy z Zespołem Operacji i Zespołem Planowania.

Wymagania:

• 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku

• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Znajomość systemu SAP lub podobnego, opartego na wzorcach biznesowych klasy ERP

• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS Access).

Oferujemy:

• Umowa o pracę na zastępstwo (do marca 2021r.)

• Kompleksowa opieka zdrowotna

• Dodatkowe benefity (karta sportowa, dodatek na transport publiczny, ubezpieczenie na życie i zwrot kosztów kursów językowych)

• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży elektronicznej.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.