Specjalista ds. administracji serwisu

Tezaurus

Katowice, śląskie

Tezaurus

Od: Tezaurus
Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy polską kilkunastoosobową firmą zajmującą się dystrybucją oraz serwisem automatycznych urządzeń przemysłowych, renomowanych światowych producentów. Projektujemy oraz produkujemy również swoje urządzenia. Zapewniamy serwis wszystkich oferowanych produktów. Bazujemy na długotrwałych relacjach B2B i dysponujemy profesjonalną kadrą serwisowo - doradczą. Biuro handlowe firmy oraz warsztat znajduje się w Katowicach ale obsługujemy teren całej Polski. Naprawy realizujemy zarówno w siedzibie firmy, jak i u Klienta. Ze względu na rozwój i stale zwiększającą się ilość zleceń poszukujemy koordynatora – specjalisty do spraw serwisu, który obejmie kluczową rolę w funkcjonującym już dziale firmy.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z działalnością serwisową
  • Przyjmowanie zleceń serwisowych telefonicznych i mailowych
  • Obsługa zamówień na usługi serwisowe i części zamienne
  • Sporządzanie ofert serwisowych dla klientów na podstawie raportów mechaników oraz ofert handlowych
  • Ustalanie harmonogramów napraw -> współudział w koordynacji prac zespołu serwisowego
  • Kompleksowa obsługa klientów oraz utrzymanie stałych relacji z klientami
  • Fakturowanie napraw i sprzedaży części
  • Sporządzanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Gospodarka magazynem części zamiennych
  • Współpraca z działem handlowym
  • Wsparcie techniczne klientów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (dostawcy części z UE)- warunek konieczny
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie związane z gospodarką częściami zamiennymi
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie z systemem fakturowania i magazynu Symfonia lub Optima
  • Podstawowa znajomość anglojęzycznych nazw standardowych części zamiennych

Oferujemy:

  • Możliwość pracy i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne stanowisko pracy w oparciu o umowę o pracę w centrali firmy w Katowicach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Tezaurus