Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Specjalista ds Administracji Płac

Kraków, małopolskie

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Profil kandydata
  • Min.2 lata doświadczenia pracy w dziale HR w zakresie płac
  • Praktyczna znajomość przepisów płacowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i dokładność w naliczaniu płac i prowadzeniu dokumentacji
  • Dobra znajomości pakietu MS Office - w szczególności programu Excel, programu Płatnik oraz TETA
Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za:

  • prowadzenie całości zagadnień związanych z naliczaniem płac, sporządzaniem list płac, zasiłków, wypłat nagród, itp., w oparciu o obowiązujące przepisy,
  • przygotowanie dokumentów pracowniczych (m.in: zaświadczenia o wynagrodzeniu, ERP-7, ZUS Z-3),
  • dokonywanie rocznego rozliczenia podatkowego pracowników oraz sporządzanie formularzy PIT
  • realizację potrąceń z wynagrodzenia pracowników
  • przygotowywanie raportów płacowych
  • obsługę programu Płatnik
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników

Wymagania

Twój zespół
  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania (obsługujemy pełny proces płacowy)
  • Zastosowanie w codziennej pracy narzędzi usprawniających i automatyzacji
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów
Co oferujemy?
  • Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Ścieżka liderska i ekspercka
  • Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy
  • Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino itp.) - wybierasz co chcesz
  • Imprezy integracyjne i wspólne swiętowanie
  • Coroczny piknik rodzinny
  • Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR
  • Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje
  • Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny
  • Parkingi dla rowerzystów i carpooling

Prezentacja firmy

KIM JESTEŚMY?
Firma Capgemini w Polsce zatrudnia obecnie ponad 7000 specjalistów i jest... jednym z największych zagranicznych inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu w kraju. Obszarami specjalizacji Capgemini w Polsce są projekty transformacji przedsiębiorstw w oparciu o technologie informatyczne, outsourcing procesów biznesowych, usługi w zakresie Infrastruktury IT, oraz rozwój oprogramowania spełniającego indywidualne potrzeby biznesu. Capgemini jest wielokulturową organizacją z własnym sposobem pracy, jakim jest Współdziałanie w Biznesie (the Collaborative Business Experience™) i globalnym modelem dostarczania usług Rightshore®. W tym roku Grupa Capgemini obchodzi swoje 50. lecie, a Capgemini w Polsce kończy 21 lat.

NASZE ODDZIAŁY W POLSCE:
Kraków/Katowice: Business Services
Zajmuje się usługami finansowymi, księgowością, operacjami bankowymi, HR, obsługą klienta, marketingiem oraz zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Kraków/Katowice/Opole: Cloud Infrastructure Services
Zajmuje się wsparciem techniczym oraz zdalnym zarządzaniem strukturą informatyczną klienta.

Wrocław/Poznań: Software Solutions Center
Zajmuje się tworzeniem indywidualnego oprogramowania dla klientów z Niemiec i USA. Zatrudnia m.in. specjalistów programowania, testerów, architektów systemów oraz konsultantów SAP.

Warszawa: Application Services
Zajmuje się doradztwem biznesowym oraz wdrażaniem systemów ERP/CRM/BPM. Świadczy usługi technologiczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Finanse