Specjalista ds. Administracji Personalnej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Małogoszcz, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Małogoszcz

Zadania:

  • Samodzielne wykonywanie zadań z zakresu administracji personalnej dla wskazanej grupy pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Przygotowywanie dokumentów pracowniczych
  • Współpraca z działem płac
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Sporządzanie raportów
  • Obsługa programu kadrowo - płacowego i aplikacji do rozliczania czasu pracy ( TETA i TETA HRM )

Wymagania:

  • Wykształcenie - licencjat, preferowany kierunek ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • 2 letnie doświadczenie w pracy w działach personalnych
  • Wiedza na poziomie specjalisty z zakresu prawa pracy i czasu pracy - znajomość przepisów ustawowych i wykonawczych
  • Umiejętność praktycznego stosowania praca pracy
  • Znajomość programu MS Office
  • Umiejętność obsługi programu kadrowo - płacowego ( TETA/LUB SAP - mile widziane )
  • Znajomość języka angielskiego (stopień komunikatywny)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku 7:30-15:30 lub 8:00-16:00

Numer referencyjny: SAP/10/2018/KLC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.