Specjalista ds. Administracji (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie do biura w Warszawie poszukujemy Specjalisty ds. Administracji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, jeden z liderów w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki.

Opis stanowiska

  • Obsługa floty samochodowej: obsługa umów z dostawcami kart flotowych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji i formalności urzędowych, kontakt z klientem wewnętrznym pod kątem przestrzegania standardów, niezbędnej obsługi serwisowej)
  • Obsługa infrastruktury IT - kontakt z centralą i dostawcami usług w tym zakresie, dbanie o konfigurację sprzętu
  • Zapewnienie sprawnego i uporządkowanego przepływu i archiwizacji dokumentów
  • Zarządzanie korespondencją w spółce
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Profil kandydata

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - na stanowisku związanym z administracją
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość funkcjonowania elektronicznego obiegu dokumentów
  • dobra znajomość zagadnień teleinformatycznych oraz obsługi urządzeń biurowych
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i dojrzałość w kontaktach z ludźmi

Oferujemy

  • pracę w stabilnej organizacji, na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet dodatkowych benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page