Specjalista ds. administracji kadrowo-płacowej

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Od: Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

  • Obliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami i wewnętrznym regulaminem pracy,
  • Naliczanie i opłacanie należnych składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Miesięczne i roczne wystawianie rozliczeń z Urzędem Skarbowym ( PIT) i ZUS,
  • Zarządzanie procesem zajęć komorniczych,
  • Przygotowywanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac,
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń min. 2 lata,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość przepisów i orzecznictwa w zakresie prawa pracy i umów cywilno prawnych,
  • Znajomość przepisów o ubezpieczeniu społecznym i naliczaniu podatku dochodowego,
  • Doświadczenie z systemami kadrowo-płacowymi (znajomość systemu Płatnik, SAP HR),
  • Znajomość MS Office (Excell, Word),
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pracę zgodnie z Kodeksem Pracy, wypłaty na czas,
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (5 min pieszo od Dworca Głównego PKP),
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji w Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Fundusz świadczeń socjalnych (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą"),
  • Pakiet ubezpieczeń,
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • Bufet zakładowy – obiady dofinansowane przez Pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do Działu Kadr za pomocą przycisku aplikacyjnego.