Specjalista ds. Administracji i Zarządzania Projektami

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, organizacji z sektora bankowego, poszukujemy profesjonalisty na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji i Zarządzania ProjektamiMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Planowanie pracy Biura IT
  • Sporządzanie i redagowanie notatek ze spotkań
  • Koordynacja i nadzór nad procesem zamówień licencji, sprzętu i usług
  • Uczestnictwo w procesie opisywania oraz rozliczania faktur
  • Współpraca z biurem projektów
  • Opracowywanie analiz i zestawień
  • Ustalanie terminów spotkań oraz zarządzanie rezerwacjami
  • Odpowiedzialność za rozliczenia zarówno budżetów programu, jak i poszczególnych projektów
  • Praca nad elementami prezentacji składającymi się na status programu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie tematyką zarządzania projektami
  • Umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia zestawień i tabel (znajomość programu Excel)
  • Znajomość obsługi programu PowerPoint
  • Sumienność, rzetelność i niezależność w pracy przy realizacji powierzonych zadań
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

Oferujemy:

  • Stabilność i dobre warunki zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Współpracę z ludźmi nastawionymi na współdziałanie oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość pracy przy realizacji interesujących projektów
  • Narzędzia potrzebne do codziennej pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.