Specjalista ds. administracji i sprzedaży nieruchomości

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie Sprzedaży, pozyskiwanie klientów, podpisywanie umów , spotkanie z klientami, prezentacje,
  • Prowadzenie części biura odpowiedzialnej za sprzedaż apartamentów i wszystkie pochodne z tym związane,
  • Stworzenie i wprowadzenie strategii marketingowej,
  • Stworzenie koncepcji i kompleksowa organizacja akcji promocyjnych,
  • Wprowadzenie identyfikacji wizualnej (logotypy, strony internetowe, banery, ulotki, wizytówki , odzież firmowa,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Kompleksowe zarządzanie strefą social media (prowadzenie fanpage’a na facebooku i Instagramie, budowanie kampanii , prowadzenie bloga),
  • Monitoring i analiza konkurencji,
  • Współpraca z działem księgowym,
  • Współpraca z prawnikiem oraz notariuszem, reprezentowanie firmy u notariusza.

Wymagania:

  • Znajomość podstaw księgowości,
  • Znajomość marketingu,
  • Znajomość Excela,
  • Kreatywność, bystrość, otwartość,
  • Zdolność nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy w środowisku Wordpress,
  • Prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy: Samochód służbowy, telefon, komputer,
  • Praca w nowoczesnym biurze (plus praca w terenie),
  • Forma zatrudnienia do ustalenia (umowa o prace, kontakt B2B).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA