Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Specjalista ds. administracji i obsługi klienta

Poznań, wielkopolskie

HAYS Pharma

Opis stanowiska pracy

Poznań
NR REF.: 1110103

Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy farmaceutycznej – mającej swój oddział w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora biura.

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie pracy biura poznańskiego, kontakt z klientami oraz z firmami zewnętrznymi,realizacja zamówień klientów, przepływowość dokumentacji pracowniczej, księgowej i administracyjnej, a także kontakt ze współpracownikami biura poznańskiego oraz oddziałów zagranicznych.

Mile widziana znajomość prawa pracy. Istotne na stanowisku jest doświadczenie w administracji, otwartość na zyskanie doświadczenia w obszarze Customer Service znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym ze względu na codzienny kontakt z oddziałami zagranicznymi firmy, umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz komunikatywność.

Firma oferuje pracę w wymiarze pełnoetatowym w oparciu o umowę o pracę, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz poszerzenia kompetencji i rozwoju zawodowego, a także możliwość poznania specyficznej branży, w jakiej działa firma.

Nasza dywizja specjalizuje się w sektorze usług farmaceutycznych. Zarządzane przez nas... procesy rekrutacyjne obejmują stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla producentów, jak również dystrybutorów leków na receptę oraz preparatów OTC, sprzętu medycznego, a także firm specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych.
W przeciągu 5 lat od powstania dywizji, HAYS Pharma stała się liderem rekrutacji farmaceutycznej w Polsce i Europie.
Nasze metody poszukiwań opierają się na największej bazie danych specjalistów w tych dziedzinach w Polsce, licznych kontaktach branżowych na skalę międzynarodową i nowoczesnych metodach search and selection. Dzięki temu zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do działów sprzedaży, marketingu, aż po stanowiska medyczne i kliniczne.
Doświadczenie i dogłębna specjalizacja w rekrutacji farmaceutycznej umożliwiają konsultantom HAYS Pharma realizowanie procesów rekrutacyjnych w szybki i skuteczny sposób, zawsze dbając o najwyższą jakość usług dla naszych kandydatów i Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia