Specjalista ds. Administracji HR - rekrutacja online

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z rozszerzeniem zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji HRMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i informacji w organizacji
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji personalnej
  • Rozpatrywanie wniosków w zakresie HR oraz udzielanie odpowiedzi na wpływające podania
  • Udział we wdrażaniu projektów w obszarze HR - uzgadnianie założeń, współpraca z innymi działami firmy oraz nadzór nad ich realizacją
  • Wsparcie w zarządzaniu procesem ochrony danych osobowych, przygotowywanie oraz opiniowanie projektów
  • Współpraca z organizacjami społecznymi, Radą Pracowników oraz koordynacja spotkań i komunikacji miedzy organizacjami a pracodawcą
  • Współpraca z innymi działami firmy, m.in. z działem Zakupów, Infrastruktury, Kierownikami Zespołów oraz HR Business Partnerem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Administracja, nauki społeczne)
  • Doświadczenie w pracy w dziale administracji lub HR
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1
  • Mile widziana wiedza z zakresu prawa pracy oraz ochrony danych osobowych
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Word oraz Power Point)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premia miesięczna
  • Premia roczna (po przepracowaniu pełnego roku kalendarzowego)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: bonusy świąteczne oraz bonus wakacyjny, pakiet medyczny, dofinansowanie do karty MultiSport oraz bonusy dla dzieci - paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii wakacyjnych
  • Możliwość rozwoju w obszarze HR w strukturach firmy międzynarodowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.