Oferta wyróżniona

Specjalista ds. Administracji (Administration and Staffing Specialist) with Russian language

Kraków, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest jeden z największych producentów rozwiązań i produktów IT, który jest globalnym liderem w swojej branży.

Poszukujemy Specjalisty ds. Administracji (Global Staffing Executive). Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kontakt z pracownikami firmy oraz współpracującymi dostawcami, zapewnienie precyzyjnych informacji na linii Pracownik-Hiring Manager przy pomocy dostępnych narzędzi systemowych, wsparcie kadrowe, udział tworzeniu globalnej polityki zatrudnienia oraz weryfikacją odpowiednich wsaźników biznesowych.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę w niezwykle rozwijającym, międzynarodowym środowisku
  • Kontakt na poziomie biznesowym w jednej z największych firm z branży IT
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B w długiej perspektywie
  • Pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość szkoleń oraz podniesienia swoich kompetencji

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Biegłą znajomość języka angielskiego oraz języka rosyjskiego
  • Doświadczenie w branży IT, Administracji, Finansowej lub Zespole Operacyjnym będzie mile widziane
  • Skrupulatność, umiejętność pracy zespołowej oraz dobrą organizację pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa