SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Z.P.H.U WA-BIS Waldemar Wata

Łany, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0681

Obowiązki:

Tworzenie i zarządzanie zamówieniami materiałów i towarów z kraju i zagranicy; tworzenie nowych zleceń transportowych- Export; nadzór nad terminowością realizacji zamówień; rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami, dostawą; rozliczanie faktur z uzyciem programu handlowego- Enova; poszukiwanie nowych dostawców i firm transportowych; współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Zawód:

  • Specjalista do spraw logistyki

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy: 28-330 Łany 66, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: kontakt e-mail

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy