Specjalista do spraw zakupów i administracji

Soning Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Świadczymy usługi inżynierskie z zakresu projektowania maszyn dla przemysłu. Głównymi klientami biur konstrukcyjnych SONING są klienci z branży Automotive, zarówno krajowi jak i zagraniczni. Projektami zajmujemy się kompleksowo od projektowania do uruchomienia maszyn w klienta.

Od: Soning Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rybnik

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu zarządzanie lub pokrewne,
  • Podstawowa wiedza techniczna w zakresie maszyn dla przemysłu,
  • Język angielski: poziom bardzo dobry w mowie i piśmie,
  • Język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,
  • Umiejętność myślenia strategicznego i prowadzenia negocjacji,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Zakupy materiałów i urządzeń technicznych,
  • Negocjacje cen z dostawcami,
  • Kontakt z klientem w sprawach organizacyjnych,
  • Tworzenie podstawowych zamówień, ofert,
  • Obsługa logistyczna dostaw i wysyłek
  • Monitorowanie statusu zamówień i rozwiązywanie problemów
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy,
  • Zarządzanie firmową flotą pojazdów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość szkolenia i podnoszenie kwalifikacji,
  • Koleżeńską atmosferę pracy wśród młodych i ambitnych ludzi.