Specjalista do spraw wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw

OFFICIUM TUUM SP. Z O.O.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

P&G Consulting Corporation Poland Sp. z o.o. - system wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw.

Firma mieści się w bardzo dogodnym komunikacyjnie miejscu jakim jest PGE Narodowy (Stadion Narodowy) przy Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Poszukuje osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie:

  • sprzedaż bezpośrednia,
  • wdrażanie systemów innowacyjnych.

Oferujemy:

  • stałą pracę w szybko rozwijającej się firmie uwzględniając podstawę wynagrodzenia + premię,
  • przyjazną atmosferę w miłym i dynamicznym zespole,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych i szkolenia,
  • zarobki uzależnione od poziomu uzyskiwanych wyników.

Oczekiwania:

  • umiejętności handlowe lub motywację do ich zdobycia,
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • sumienność, wytrwałość i zaangażowanie w pracę,
  • prawo jazdy kat. B mile widziana,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność obsługi komputera.

Inne:

  • Praca może się wiązać z wyjazdami poza miejsce zamieszkania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing