Opis stanowiska pracy

Chcesz rozwijać swoje kompetencje i zarządzać budynkami mieszkalnymi po prawobrzeżnej stronie Warszawy?

Dołącz do załogi RSM Praga już dziś!

RSM Praga to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce, a także deweloper, który od 50 lat buduje mieszkania, obiekty handlowe i biurowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy: Praga Północ, Targówek i Białołęka.  Obecnie zarządzamy ponad 222 budynkami. Z sukcesami kontynuujemy naszą działalność od wielu lat, korzystając z nowoczesnych rozwiązań i nowych możliwości.

W związku  z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista do spraw technicznych

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad bieżącą konserwacją budynków, instalacji i sieci;
  • nadzorowanie bieżących robót remontowych;
  • opiniowanie specyfikacji technicznych i kosztorysów
  • rozwiązywanie problemów dotyczących bieżącej eksploatacji
  • analiza potrzeb remontowych zasobów

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego, preferowane: budowlane
  • znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywności, umiejętności w zakresie obsługi klienta
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji i kreatywności

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny
  • fundusz świadczeń socjalnych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadesłanie cv za pomocą przycisku "Aplikuj". Przyjmujemy oferty z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

RSM "Praga" to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Kadra zarządzająca