Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/5297

Obowiązki:

Organizacja i prowadzenie szkoleń i egzaminów dla osób ubiegających się o wpis do KNF oraz obsługa dokumentacji związanej z rejestracją, przygotowanie, prowadzenie szkoleń z zakresu doskonalenia zawodowego agentów ubezpieczeniowych oraz umiejętności sprzedażowych,
opracowywanie i aktualizacja programów szkoleń oraz materiałów szkoleniowych, wykonywanie czynności dystrybucyjnych zgodnie z Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń, inicjowanie działań rozwojowych wspierających realizację celów sprzedażowych, ścisła współpraca i wsparcie Managerów Sprzedaży w realizacji zadań i celów sprzedażowych.
Praca w godzinach: 7-17. Częste podróże służbowe.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, prezentacji z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz produktów,proaktywna postawa, dobra organizacja pracy, budowanie pozytywnych relacji oraz doświadczenie zawodowe zdobyte na rynku finasowym, gotowość do częstych podróży służbowych. Przedstawienia informacji o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego w związku z wykonywaniem czynności dystrybucyjnych

Miejsce pracy: Władysława IV 22, 81-742 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Zaświadczenie o niekaralności oraz CV z klazulą: "Decydując się na udział w procesie rekrutacyjnym związanym z powyższym ogłoszeniem o pracę, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Dane te będą przetwarzane przez SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna z siedzibą w Sopocie: ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot, jako administratora(ów) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podstawą przetwarzania danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji jest art. 221 kodeksu pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO*. W związku z udziałem w procesie rekrutacyjnym dane osobowe będą przechowywane przez nas po jego zakończeniu przez okres 3 miesięcy. Podanie danych w zakresie wskazanym w art. 221 §1 kodeksu pracy jest warunkiem udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie może uniemożliwić prawidłowe jego przeprowadzenie. Podanie danych osobowych wykraczających poza ten zakres, w tym wizerunku pozostaje całkowicie dobrowolne. Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom, którym administrator(rzy) zlecił(li) czynności w zakresie przeprowadzenia działań rekrutacyjnych, przechowywania dokumentacji lub utrzymania systemów informatycznych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z wyznaczonym inspektorem ochrony danych drogą elektroniczną pisząc na adres iod@saltus.pl lub telefonicznie pod numerem 801 888 666. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Tobie prawa: 1. cofnięcia w dowolnym czasie uprzednio wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, 2. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub uzupełnienia, 3. usunięcia danych osobowych na zasadach opisanych w art. 17 RODO, 4. ograniczenia przetwarzania danych osobowych na zasadach opisanych w art. 18 RODO, 5. przenoszenia danych osobowych na zasadach opisanych w art. 20 RODO, 6. sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora na zasadach opisanych w art. 21 RODO, 7. interwencji u administratora lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. * rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE." W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy