Specjalista do spraw sprzedaży w sklepie fotograficznym

Cyfra.eu

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Cyfra.eu w związku z otwieraniem nowego salonu sprzedaży sprzętu fotograficznego w Białymstoku poszukuje kandydata odpowiedzialnego za bieżącą sprzedaż stacjonarną i internetową.

Zakres zadań i obowiązków:

- profesjonalna obsługa klienta w sklepie i w sprzedaży internetowej,
- działania marketingowe.

Oferowana praca wykonywana będzie stacjonarnie w salonach sprzedaży w Białymstoku.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- stałe wynagrodzenie z systemem premiowym,
- szkolenia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub znajomości branży sprzętu fotograficznego,
- „żyłki handlowca”,
- samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości.

Mile widziane jest:

- umiejętność posługiwania się programem sprzedażowo magazynowym typu Subiekt,
- posiadanie prawa jazdy.

Prezentacja firmy

Cyfra.eu jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlującą sprzętem foto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie