Specjalista do spraw sprzedaży w hotelarstwie

ADRIA Centrum Biznesowe

RUDA ŚLĄSKA, śląskie

Opis stanowiska pracy

- aktywne pozyskiwanie klientów w segmencie MICE i korporacyjnym,
- budowanie długofalowych relacji biznesowych,
- opieka nad klientami korporacyjnymi,
- doradzanie klientom, prezentacja oferty, negocjacje i sprzedaż,
- przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji,
- weryfikacja działań konkurencji,
- przygotowywanie raportów sprzedażowych
- aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie sieci

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- zdolności negocjacyjne,
- znajomość rynku lokalnego oraz branży hotelarskiej będą dodatkowymi atutami,
- regularna analiza skuteczności działań sprzedażowych,
- entuzjazm i energia do działania,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów,
- komunikatywność, otwartość, inicjatywa,
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Duży obiekt gastronomiczny na 400 osób z pokojami hotelowymi

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka