Specjalista do spraw sprzedaży upominków reklamowych w dziale marketingu

Fresco Agencja Reklamy

01-863 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fresco Agencja Reklamy zatrudni specjalistę sprzedaży upominków reklamowych w dziale marketingu

Zakres obowiązków:
- rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie ofert handlowych na upominki reklamowe
- doradztwo oraz udzielanie informacji dotyczących oferty
- obsługa bieżących zleceń od klientów agencji
- nawiązywanie nowych kontaktów i budowa długofalowej relacji z klientami/dostawcami
- negocjowanie warunków zamówień z dostawcami i klientami
- przygotowywanie zamówień do realizacji, prowadzenie dokumentacji w tym zakresie
- nadzór nad realizacją zamówienia, organizowanie wysyłek
- raportowanie sprzedaży
- reprezentowanie firmy podczas spotkań branżowych

Wymagania

Wymagania:
- znajomość rynku reklamy w zakresie upominków reklamowych oraz technik zdobienia
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych telefonicznie i osobiście
- samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy własnej, sumienność, dokładność, odpowiedzialność
- umiejętność obsługi komputera (dobra znajomość MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel)
- umiejętność pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- prawo jazdy kat. B (czynne)
- wysoka kultura osobista

Mile widziane:
- doświadczenie w sprzedaży dla klienta biznesowego, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
- wykształcenie związane z marketingiem i PR
- znajomość programu graficznego Corel Draw
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Prezentacja firmy

Fresco Agencja Reklamy to serwis reklamowy z własnym studiem graficznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management