Specjalista do spraw sprzedaży i marketingu

Hello Morning

30-556 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zawsze marzyłaś (-eś) o współtworzeniu nowej marki odzieżowej?
Lubisz modę i wyzwania? To gratuluję, bo jest to praca dla Ciebie.
Poszukujemy osoby, która z pasją i zaangażowaniem zajmie się obsługą sklepu internetowego oraz marketingiem internetowym.

Hello Morning Sleepwear to polska marka odzieżowa.

Zakres obowiązków:

- aktywny kontakt z klientem (obsługa mailowa i telefoniczna, email marketing)
- bieżąca obsługa zamówień internetowych
- prowadzenie wysyłek oraz ewidencja zwrotów
- obsługa platform sprzedażowych
- wspótworzenie załóżeń strategi marketingowej firmy

Oferujemy:

- pracę i możliwość współtworzenia nowej firmy i marki odzieżowej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- komfortowe warunki pracy
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowana(-y) wyślij nam maila z kilkoma zdaniami dlaczego zainteresowała Cię praca z nami oraz dołącz swoje CV.

Wymagania

Wymagania

- znajomość języka angielskiego (B1/B2 komunikatywny) - warunek konieczny
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -warunek konieczny
- umiejętność czytania ze zrozumieniem i analizy treści
- wiedza z zakresie e-marketingu i e-commerce
- znajomość aktualnych narzędzi e-marketingowych
- swoboda w korzystaniu z narzędzi social media (Instagram, Facebook, YouTube) do celów marketingowych i sprzedażowych

Prezentacja firmy

Stworzyliśmy markę z miłości do piękna i dla komfortu kobiet, które chcą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management