Specjalista do spraw sprzedaży art. reklamowych Warszawa

CAPREA Agencja Reklamowa

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa Caprea z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko: specjalista do spraw sprzedaży art. reklamowych. Zapewniamy pracę w energicznym, pozytywnym zespole młodych ludzi. Sprzedaż dla klientów korporacyjnych oraz agencji reklamowych. Doświadczenie oraz znajomość gadżetów promocyjnych będzie dodatkowym atutem kandydata. Zatrudnienie w formie umowy o pracę po okresie próbnym.

Wymagania:
• co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• kreatywność, samodzielność, komunikatywność, poczucie humoru
• umiejętność tworzenia ofert i prezentacji produktowych
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• świetną atmosferę pracy
• możliwość zatrudnienia w oparciu umowy o pracę
• duże wyzwania
• doskonały system wynagrodzenia

Prezentacja firmy

Europejska kultura dawania upominków promocyjnych…<br/><br/>Capre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta