SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ R43/2655-1/21

HAMAR A.M. BENEDYKCIŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2662

Obowiązki:

przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, kalkulacji cenowych, prowadzenie rozmów i wszelkiej korespondencji z kontrahentami, uzgadnianie ze spedycją terminów dostaw do klientów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • KORZYSTANIE Z INTERNETU
  • ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU KOMPUTEROWEGO COREL
  • obsługa arkusza kalkulacyjnego EXCEL

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • wykszt. min. średnie, mile widziane związane z branżami: drzewna, informatyczna, handel międzynarodowy, transport i logistyka; doświadczenie 2 lata; umiejętność logicznego myślenia i stosowania wzorów do wyliczeń z zakresu matematyki na poziomie min. maturalnym; znajomość programów: COREL, MS Excel; znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym w mowie i piśmie; umiejętność pracy w zespole; miejsce pracy: Pocierzyn 33, gm. Osięciny

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy