SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW

ASAP SP. Z O.O.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4445

Obowiązki:

- wykorzystywanie opisu stanowisk, jako podstawy określenia
procedury rekrutacji i wyboru instrumentów oceny kandydatów;
- identyfikacja ograniczeń procesu rekrutacji - wewnętrznych i
zewnętrznych i ich wpływu na proces rekrutacji;
- stosowanie właściwych technik, instrumentów oraz procedur wyboru
i doboru pracowników, wykorzystujących ich zalety i ograniczenia;
- przeprowadzanie procesu wyboru kandydatów;
- sterowanie procesem adaptacji nowego pracownika - określanie
niezbędnego zakresu i czasu przyuczania dla nowych i mających
doświadczenie pracowników obejmujących dane stanowisko;
- ocena skuteczności merytorycznej i poprawności formalnej rekrutacji
i adaptacji;
- współpraca z dyrekcją w określaniu polityki przemieszczeń
kadrowych i awansów;

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Obsługa klienta
  • analiza danych i statystyka przy wykorzystaniu MS Exel
  • Administrowanie siecią informatyczną

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy: Telesfora 2/14, 45-339 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy