SPECJALISTA DO SPRAW PROGRAMÓW (REALIZACJI PROJEKTÓW UNIJNYCH)

ŚWIĘTOKRZYSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP W KIELCACH

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0159

Obowiązki:

- Opracowanie i wprowadzanie do generatora wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programów Regionalnych na lata 2021 - 2027 Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego współfinansowanych z EFS skierowanych dla uczestników i absolwentów OHP.
- pozyskiwanie środków z funduszy unijnych poprzez pisanie oraz prowadzenie projektów w programach ERASMUS Polsko - Niemiecka Współpraca Młodzieży, Europejski Korpus Solidarności, PURWM, PLRWM.
- Bieżący monitoring projektów realizowanych w jednostkach organizacyjnych oraz dokonywanie wstępnych i okresowych analiz ryzyka powodzenia projektów
- współpraca z jednostkami i organizacjami w zakresie międzynarodowej wymiany młodzieży oraz przygotowanie i realizacja projektów wielostronnych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • -Wymagane doświadczenie w obszarze projektów/programów finansowych z funduszy UE ze szczególnym uwzględnieniem EFS lub pozyskiwanie wiedzy w tym zakresie -doświadczenie zawodowe w jednostce zajmującej się pośrednictwem pracy pracy w tym dla pracowników młodocianych -znajomość i doświadczenie w zakresie zarządzania finansami publicznymi

Miejsce pracy: Zagnańska 84a, 25-524 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV+list motywacyjny Prosimy o dopisanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Świętokrzyską Komendę OHP w Kielcach" - z dopiskiem (obecna i przyszła rekrutacja) lub tylko (obecna rekrutacja).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy