Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1080

Obowiązki:

W/g zawodu.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków: Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa pracy i regulaminem wynagradzania,rozliczanie umów cywilnoprawnych, prowadzenie dokumentacji płacowej, sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu dla pracowników, wystawianie dokumentów dotyczących pracowników a wymaganych przepisami prawa (do ZUS), prowadzenie ewidencji nagród i nieodpłatnych świadczeń oraz sporządzanie comiesięcznej informacji o wysokości podatku, prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich oraz naliczanie zasiłków finansowanych przez ZUS np. chorobowych, macierzyńskich, opiekuńczych, sporządzanie korespondencji związanej z zajęciami egzekucyjnymi pracowników, przygotowywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych PIT 11.Wymagania: Doświadczenia w zakresie naliczania wynagrodzeń, znajomości przepisów prawnych związanych z naliczaniem i wypłatą wynagrodzeń, znajomości przepisów prawnych związanych z naliczaniem składek ZUS i zasiłków, znajomości obsługi programów płacowych, znajomości obsługi programów MS Office. Orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane nie jest to warunek konieczny.

Miejsce pracy: Warszawska 34, 25-312 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Wskazany kontakt telefoniczny:506 313 583 lub przez e-mail: rekrutacja@karabelack.pl z dopiskiem,płace", Godziny : 09:00-15:00 ul. Warszawska 34 Kielce

Telefon: 506 313 583

Email: rekrutacja@karabelack.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy