Specjalista do spraw obsługi handlowej i logistycznej klienta zagranicznego

Stella Sp.zo.o.

Łódź, Pabianicka 184/186 , łódzkie

Opis stanowiska pracy

·         przyjmowanie zamówień od agencji handlowej

·         tworzenie wyceny na podstawie zapytań od klienta

·         organizacja transportu i dostaw towaru do klientów

·         rejestrowanie zamówień sprzedaży, uzgadnianie terminów produkcji zamówień,

·         telefoniczna obsługa klienta

·         sporządzeniu dokumentacji do wysyłek i wystawianie dokumentów handlowych.

·         wprowadzanie zamówienia, fakturowanie klienta

·         współpraca z pozostałymi działami firmy

·         kontrola kosztów transportu i monitoring płatności

·         rozliczanie agencji handlowej z prowizji

Wymagania

·         Wykształcenia wyższego, min. licencjat (może być student/ka ostatnich lat studiów),

·         Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,

·         Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

·         Umiejętności pracy w grupie,

·         Znajomości środowiska Windows (Excel, Word, Outlook),

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

·         Komunikatywna znajomość języka francuskim

Gwarantujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  •  pracę w przyjaznym środowisku
  • zakup mebli po preferencyjnych cenach
  • pakiet medyczny, dostęp do grupowego ubezpieczenia
  • szkolenia
  • kurs języka angielskiego w naszym biurze
  • kawa, herbata, woda bez ograniczeń
  • darmowy parking

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta