Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/3035

Obowiązki:

w/g stanowiska

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • Opis stanowiska pracy: Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów (faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, list płac, leasingu). Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamkniecie roku obrachunkowego Sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla Zarządu i banku. Obsługa finansowa dotacji. Współpraca bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi w zakresie pozyskiwania i obsługi źródeł finansowania. Reprezentowanie firmy w Urzędach Państwowych i innych instytucji ( ZUS, US, Banki, itp.). Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo - księgowym. Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych. Analiza finansowa kondycji firmy. Dokonywanie okresowej archiwizacji baz danych. Dekretowanie dokumentów, kwalifikacja podatkowa dokumentów. Analiza umów zawieranych przez firmy oraz odpowiedzialność za realizację obowiązków z nich wynikających. Dokonywanie przelewów bankowych. Rozliczanie produkcji oraz dekretowanie dokumentów związanych z gospodarką magazynową. Nadzór nad środkami trwałymi, analiza nakładów inwestycyjnych.Wymagania; Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość). Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte kilkuletnim stażem pracy Umiejętność pracy w zespole. Znajomość Programu Insert (Subiekt GT, Rewizor, Rachmistrz). Znajomość pakietu MS Office. Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych. Mile widziane dokumenty ukończenia kursów, certyfikaty potwierdzające status specjalisty ds. księgowości/ głównej księgowej/księgowego.

Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy