Specjalista do spraw księgowości

Dan Cake Polonia Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Miejsce pracy: Chrzanów

Główne zadania:

  • Księgowanie dokumentów księgowych i archiwizacja
  • Obsługa sprawozdań statystycznych GUS, Intrastat
  • Współpraca w prowadzeniu dokumentacji podatkowej ( w tym dokumentacji cen transferowych) i sporządzaniu deklaracji podatkowych

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • zróżnicowane zadania w ramach zakresu obowiązków
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
  • minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • szeroko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia oraz zdolności interpersonalne
  • dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office – Excel, Word
  • dobra organizacja pracy, dokładność, staranność
  • umiejętność działania pod presją czasu