Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac ,
- Naliczanie zobowiązań publiczno-prawnych,
- Prowadzenie akt osobowych, aktualizacja danych pracowniczych w systemie,
- Przygotowywanie umów (o dzieło, zlecenie, o pracę, kontraktów menedżerskich),
- Tworzenie raportów (urlopy, płace etc.),
- Tworzenie wymaganych przepisami prawa sprawozdań i deklaracji do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych,

Wymagania

Kogo szukamy:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe.
- Praktyczna wiedza z obszaru kadrowego i naliczania płac,
- Praktyczna znajomość programu WF –Gang - mile widziane,
- Min. 2 - letnie doświadczenie,
- Mile widziane doświadczenie praktyczne w zakresie księgowania dokumentów,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Biegła znajomość pakietu MS Office,
- Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
- Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość.
- Obsługa portalu ZUS PUE
- PFRON, SOD

Proszę o podanie oczekiwań finansowych.

Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Polskie Centrum Usług Doradczych jest spółką doradztwa podatkowego ofer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa