Specjalista do spraw kadr i płac

Puls

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem biura poszukujemy pracownika do kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej. Zakres obowiązków obejmuje obszary: zatrudniania pracowników (różne formy pracy), zwalnianiem osób zatrudnionych w ramach umowy o pracę i umów cywilnoprawnych, przebiegiem stosunku pracy.
Proponujemy:
- praca na umowę o pracę na 1/2 etatu,
- współpracę z najlepszymi specjalistami z obszaru kadr i płac,
- odpowiedzialne, merytoryczne stanowisko;
- wdrożenie, szkolenia wewnętrzne,
- bardzo dobrą atmosferę pracy.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego; preferowane wyższe na kierunkach powiązanych z HR/Ekonomią;
- min. rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowym;
- znajomości przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
- umiejętności pracy w zespole;
- obowiązkowości, dokładności, sumienności;
- praktycznej umiejętność obsługi komputera,
- mile widziana znajomość programu GRATYFIKANT

Prezentacja firmy

Kameralne biuro o wielkich możliwościach. Ambitna załoga o wysokich kwal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat