SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

ROMAN K&K Sp. z o.o.

Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0060

Obowiązki:

prowadzenie dokumentacji kadrowej,naliczanie wynagrodzeń pracowników,sporządzanie rozliczeń rocznych PIT,prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy,tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy, sporządzanie sprawozdań i deklaracji ZUS,GUS,US,PFRON (w tym naliczanie), doradztwo i wsparcie dla kadry kierowniczej i pracowników w zakresie zagadnień personalnych

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy,przepisów podatkowych, naliczania wynagrodzeń,zagadnień kadrowych,ubezpieczeń społecznych,znajomość programu Płatnik i Pakietu Office. Wymagane doświadczenie w obszarze prowadzenia kadr i samodzielnego rozliczania wynagrodzeń.

Miejsce pracy: Wysockiego 8, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy