Specjalista do spraw faktur i kontroli należności

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.

Węgrzce k. Krakowa, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Clonex to drukarnia wielkoformatowa z kilkunastoletnim doświadczeniem.
Obecnie poszukujemy osób do działu księgowego.

Do zadań pracownika należeć będzie:
wystawianie faktur oraz ich wysyłka głównie droga e-meilową,korespondencja mailowa i telefoniczna z klientami, kontrola limitów kupieckich oraz współpraca z firmami windykacyjnymi

Oferujemy:
szkolenia wstępne i okresowe, stabilne warunki zatrudnienia, zdobycie bogatego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie, praca w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość systemu Optima, znajomość języka angielskiego. (w/w wymagania nie są konieczne, a stanowią dodatkowy atut kandydata)

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji wydruków wielkoformatowych znajduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat