SPECJALISTA DO SPRAW DZIEDZICTWA KULTUROWEGO

REGIONALNE CENTRUM ANIMACJI KULTURY

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0051

Obowiązki:

( - organizacja i realizacja zadań związanych z Międzynarodowymi Festiwalami Folkloru,
- aplikacja o środki pomocowe na przedsięwzięcia związane z realizacją wydarzeń kulturalnych,
- przygotowanie, opracowywanie i wykonanie sprawozdań z aplikowanych wniosków o dofinansowanie,
- prowadzenie systematycznej diagnozy i analizy niematerialnego dziedzictwa kultury Ziemi Lubuskiej,
- prowadzenie rejestru działalności społecznej związanej z niematerialnymi dziedzictwem kultury Ziemi Lubuskiej,
- współpraca w zakresie dziedzictwa ludowego wynikająca z organizacji lub współorganizacji lubuskich świat i uroczystości regionalnych i ponadregionalnych, w tym konkursów realizowanych w lubuskich powiatach i gminach

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane z zakresu zarządzania projektami, administrowania funduszami i/lub wdrażania innowacji), doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków pomocowych z różnych źródeł na przedsięwzięcia związane z realizacją wydarzeń kulturalnych

Miejsce pracy: Sienkiewicza 11, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy