Specjalista do spraw administracyjnych / rozliczeń na budowie

NAVIGA-STAL Sp. z o.o.

Jawor k Legnica, Bolków , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • praca na budowie
  • prowadzenie dokumentacji budowy (w tym również sporządzanie dokumentacji powykonawczej),
  • sporządzanie rozliczeń na budowie (harmonogram, sprzedaże),
  • nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu,
  • współpraca z Inwestorem,
  • raportowanie postępu prac na budowie,
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Miejsce pracy: budowa zbiornik  Słup

Wymagania

  • wykształcenie o kierunku budowlanych lub doświadczenie w pracy na budowie przy stanowisku prowadzenia dokumentacji budowy,
  • znajomość prowadzenia dokumentacji budowy, rozliczeń,
  • obsługa komputera, znajomość pakietu Office (Excel, Word),
  • samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętności organizacyjne.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się budownictwem wodnym ,tj.; <br/>- budowle hydrotechnicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
24 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna