Specjalista do przygotowania dokumentacji technicznej DTR

ISG Automatika Sp. z o.o.

Polkowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej DTR

Wymagania

  • podstawowa znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, Solidworks, itp.),
  • podstawowa znajomość projektowania zgodnego z aktualnymi normami bezpieczeństwa PN oraz dyrektywami maszynowymi CE.

Oferujemy

  • uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów
  • dogodne warunki pracy
  • zatrudnienie na pełny etat
  • wynagrodzenie do 3 000 zł / miesięcznie (Brutto)
  • zapewniamy zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką z branży automatyki przemysłowej, projektujemy, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis