Opis stanowiska pracy

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy, to największa placówka onkologiczna w Polsce, aktywnie prowadząca badania nad rozwojem metod leczenia Pacjentów onkologicznych, kształcąca nowe kadry medyczne i naukowe w tym kierunku, współpracująca z zagranicznymi placówkami i instytutami zajmującymi się tematyką profilaktyki i walki z nowotworami. Misją Instytutu jest tworzenie nowej wiedzy w dziedzinie onkologii i standardów postępowania w celu przeciwdziałania chorobom nowotworowym i leczenia Pacjentów. W realizacji celów Instytut opiera się zarówno na nowoczesnych technologiach i metodach badawczych, jak i na wysoko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracownikach i zaangażowanej kadrze naukowej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

SPECJALISTA DO PROJEKTU nr POPC.02.02.00-00-0026/19

pn. „Budowa nowoczesnej platformy gromadzenia i analizy danych z Krajowego Rejestru Nowotworów oraz onkologicznych rejestrów narządowych, zintegrowanej z bazami świadczeniodawców leczących się onkologicznie (e-KRN+) ”

Nr ref. KRN/3/2021

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane nauki biomedyczne / bioinżynieria)
  • Doświadczenie w epidemiologii (minimum 4 miesiące pracy w projekcie epidemiologicznym)
  • Znajomość metod uczenia maszynowego (ML)/ deep Learning
  • Znajomość przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Umiejętność analizy wielkich zbiorów danych (BIG DATA)
  • Doświadczenie naukowe w zakresie analiz tekstu (text mining)
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednej technologii/języka programowania służącego do budowania algorytmów analizy tekstu oraz uczenia maszynowego
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wizjonerskie podejście do problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C2
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty:

  • Tytuł naukowy
  • Działalność naukowa potwierdzona IF
  • znajomość języka Python oraz ekosystemu związanego uczeniem maszynowym

Zadania:

  • Realizowanie bieżących zapytań do bazy
  • Tworzenie raportów / zestawień z bieżącej działalności
  • Realizacja potrzeb użytkowników ad hoc
  • Dbanie o jakość danych w hurtowni danych KRN (identyfikacja błędów, weryfikacja poprawności danych)
  • Przygotowanie procesów uczenia maszynowego do analizy danych
  • Realizacja projektu e-KRN+ w zakresie wytworzenia procesów NLP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w okresie 18 miesięcy
  • Włączenie do zespołu realizującego projekt e-KRN+
  • Możliwość wzięcia udziału w pracach badawczych i naukowych w zakresie onkologii
  • Prace w gronie wybitnych specjalistów onkologii
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego (m.in. poprzez autoryzowany program szkoleń)
  • Kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i ciekawym obszarem badań nad nowotworami
  • Realizację innowacyjnego projektu informatycznego
  • Pracę w środowisku interdyscyplinarnym
  • Zdobywanie wartościowego doświadczenia
  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

Zapraszamy do złożenia aplikacji (CV) do dnia 22 stycznia 2021 r., w wersji elektronicznej za pomocą przycisku "aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami/kami

Prezentacja firmy

Instytut jest jednostką naukowo-badawczą i usługowo-leczniczą zapewniaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy