Specjalista do działu zakupów

Whoohoo Poland Sp. z o.o.

Świecie, kujawsko-pomorskie

Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo® jest międzynarodową firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w naborach Specjalistów oraz Inżynierów. Nasi Pracownicy pracują u naszych Klientów w branżach: Engineering, Construction, Manufacturing, Finance, IT, Pharma&Medical oraz SSC/BPO.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag® który poprzez sieć 14 biur od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Whoohoo® korzystając z wieloletniego doświadczenia rekrutacyjnego naszej spółki matki umacnia swoją pozycję na rynku europejskim poprzez sieć 10 oddziałów zlokalizowanych w Belgii, Niemczech i Polsce.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży budownictwa infrastrukturalnego w Polsce, znanej z pozyskania zamówienia na znaczące projekty dróg ekspresowych w zakresie projektuj i buduj, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Świecie

Opis stanowiska:

  • udział w procesach składania wniosków o dostawę materiałów / realizacji robót budowlanych, finalizowaniu zamówień i ofertach dotyczących przetargów budowlanych w Polsce;
  • udział w przygotowywaniu wniosków ofertowych;
  • udział we wszystkich działaniach działu zakupów;
  • sprawdzanie rysunków technicznych i dokumentacji;
  • Plany działań zorganizowane w celu osiągnięcia uzgodnionych terminów.

Wymagania stanowiskowe:

  • Tytuł inżyniera lądowego lub równoważne kwalifikacje;
  • Dobra/doskonała znajomość pakietów oprogramowania: Microsoft Office (w tym Word i Excel);
  • Podstawowa znajomość polskiego rynku budowlanego;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Kreatywność w działaniu;
  • Umiejętność dobrej organizacji;
  • Umiejętność kalkulacji;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra/bardzo dobra znajomość j. angielskiego (czytanie i pisanie).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • prywatną opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Możliwość bezpłatnego dojazdu pracowniczym busem z Bydgoszczy do Świecia i z powrotem.