Specjalista do działu eksportu

Efektima

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Kandydat do pracy będzie odpowiedzialny za:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie kontaktów z obecnymi,
  • Koordynacja zamówień pod względem produkcji, spedycji oraz płatności,
  • Nadzór nad dokumentacją eksportową,
  • Uczestnictwo w międzynarodowych targach poza granicami Polski.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłym zespole

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Praktycznej znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point).
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Mile widziane znajomość drugiego języka na poziomie komunikatywnym.
  • Gotowości do zagranicznych wyjazdów służbowych.
  • Prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Polska firma kosmetyczna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców