Specjalista d/s marketingu internetowego

Rett-Pol

województwo, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie kampanii marketingowych w internecie

- nadzór i uczestniczenie w prowadzeniu serwisu WWW + E-Commerce

  (ciagła aktualizacja, pozycjonowanie, reklama)

- opracowywanie krótkich ulotek, informacji o produktach i promocjach

- redakcja tekstów w serwisie internetowym

- planowanie i realizacja działań e-marketingowych

Zatrudnionej osobie oferujemy

- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

- Stabilne warunki zatrudnienia (praca na pełen etat po okresie próbnym)

- Pracę w biurze handlowym firmy w Rzeszowie

Wymagania

- doświadczenie i kreatywność

- umiejętność współpracy z zespołem

- dokładność i sumienność

- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

- znajomość Adobe Photoshop

Mile widziane

- znajomość "instrumentów" Google ( AdWords, SEO itd )

- znajomość Presta Shop

Dodatkowym atutem będą

- znajomość MS SQL

- znajomość branży telewizji przemysłowej

- znajomość branży telekomunikacyjnej

Prosimy o dołączenie swojego CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Firma Rett-Pol została założona w 1989 roku. Posiada siedzibę główną w W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony po okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 600PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie od wyników + uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Bazy danych, Praca Marketing / PR / Social Media