Specjalista d/s administracyjno-biurowych

P.P.U. Krulen Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie bieżącej obsługi biura Spółki,
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • zapewnienie dostępu do materiałów biurowych,
  • prowadzenie dokumentacji i ewidencji dokumentów finansowych Spółki,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • współpraca z działem projektowo-handlowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • komercyjne ubezpieczenie zdrowotne,
  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów z pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

P.P.U. Krulen Sp. z o.o. od ponad 29 lat działa na rynku oświetleniowym.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
do 30.09.2020
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat