Specjalista Customer Service

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Specjalista Customer Service odpowiedzialny za współpracę z międzynarodowymi klientami automotive (OEM), zapewnianie realizacji ciągłości dostaw, wsparcie zapytań ze strony klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest atrakcyjny pracodawca, międzynarodowa firma produkcyjna o zachodnim kapitale, która w związku z rozwojem swojego zakładu produkcyjnego i nowymi projektami, poszukuje do swojego zespołu Obsługi Klienta doświadczonego Specjalisty Customer Service.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie dostaw zgodnie z wymaganiami klienta, Zapewnienie jakości, terminowości i ilości dostaw oraz obsługa reklamacji
  • Ścisła współpraca z klientem. Profesjonalna i pozytywna komunikacja i reprezentacja firmy i budowanie długofalowych relacji,
  • Aktualizacja danych w systemie SAP ERP oraz na portalach klientów oraz stałe monitorowanie zmian w poziomach zamówień
  • Zarządzanie zamówieniami klientów, Analiza krótko i długookresowa wielkości zamówień i popytu.
  • Planowanie dostaw we współpracy z działem logistyki
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie lokalnie oraz w regionie
  • Proponowanie rozwiązań i aktywne uczestnictwo w projektach usprawniających

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej automotive i doświadczenie w pracy z klientem OEM
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (preferowany SAP)
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność organizacji pracy i działania pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • Atrakcyjna rola w zespole Customer Service międzynarodowej firmy produkcyjnej Automotive
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in., ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa, kafeteria)
  • Szkolenia kompetencyjne i realne możliwości rozwoju wewnątrz firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page