Renault Polska Sp. z o.o.
KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista CRM

Miejsce pracy: Warszawa

Specjalista CRM odpowiada za wdrażanie, zarządzanie i rozwijanie globalnej strategii CRM w zakresie pozyskiwania i utrzymywania klientów.

Oczekiwania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość systemów CRM oraz marketing automation,
  • zdolności formułowania wniosków i ich prezentacji dla różnych grup odbiorców,
  • efektywne i skrupulatne działanie oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • proaktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań usprawniających procesy zachodzące w przedsiębiorstwie,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy z bazami danych, będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office.

Podstawowe zadania:

  • tworzenie oraz wdrażanie strategii komunikacji CRM,
  • wsparcie budowy systemu CRM,
  • inicjowanie i nadzór nad kampaniami generującymi leady oraz e-mailingowymi do bazy klientów własnych w Polsce w celu zapewnienia skutecznego lejka sprzedaży,
  • zarządzanie i rozwijanie programów utrzymujących klientów i pozyskujących nowych (CRM i PRM), w tym rozwój platformy dla klientów oraz generowanie leadów sprzedażowych,
  • zarządzanie wiedzą o kliencie we współpracy z Data Steward, tworzenie segmentacji i klasyfikacji klientów,
  • monitorowanie i raportowanie zrealizowanych kampanii w Polsce,
  • identyfikacja potencjałów sprzedażowych na potrzeby kampanii CRM,
  • przygotowanie rekomendacji mających na celu zwiększenie efektywności prowadzonych działań w obszarze CRM i PRM.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym koncernie motoryzacyjnym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna),
  • możliwość dalszego rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".