Specjalista CRM (MS Dynamics 365), praca zdalna

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, lubelskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Praca zdalna w pełnym wymiarze
  • Obszar projektu: pierwsza i druga linia wsparcia klienta wewnętrznego MS Dynamics 365
  • Metodyka: Agile
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B1/B2
  • Wynagrodzenie: 6-8k brutto na umowę o pracę lub B2B

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie w ramach pierwszej i drugiej linii wsparcia
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca z liderem technicznym
  • Projektowanie i implementowanie nowych rozwiązań
  • Obsługa użytkowników w kraju i zagranicą

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze systemów klasy CRM (preferowany MS Dynamics 365)
  • Doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego
  • Znajomość podstaw programowania w C#, T-SQL lub JavaScript
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Pracę z gronem doświadczonych specjalistów
  • Lekcje języka angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Firmową bibliotekę
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.