Renault Polska Sp. z o.o.
KONCERN RENAULT
poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista CRM EAST

Miejsce pracy: Warszawa

Specjalista CRM w regionie EAST (PL, CZ, SK, HU) odpowiada za wdrażanie, zarządzanie i rozwijanie globalnej strategii CRM w zakresie pozyskiwania i utrzymywania klientów.

Oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość systemów CRM oraz marketing automation,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolności formułowania wniosków i ich prezentacji dla różnych grup odbiorców,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • efektywne i skrupulatne działanie oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • proaktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań usprawniających procesy zachodzące w przedsiębiorstwie,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy z bazami danych, będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość pakietu MS Office.

Podstawowe zadania:

  • tworzenie, wdrażanie oraz koordynacja strategii CRM w regionie EAST (PL/CZ/SK/HU),
  • wsparcie budowy systemu CRM,
  • inicjowanie i nadzór nad kampaniami generującymi leady oraz e-mailingowymi do bazy klientów własnych w Polsce w celu zapewnienia skutecznego lejka sprzedaży,
  • zarządzanie i rozwijanie programów utrzymujących klientów i pozyskujących nowych (CRM i PRM), w tym rozwój platformy dla klientów oraz generowanie leadów sprzedażowych poprzez Lead Management Tool,
  • zarządzanie wiedzą o kliencie we współpracy z Data Steward, tworzenie segmentacji i klasyfikacji klientów, praca nad jakością danych oraz wyliczanie wskaźników KPI,
  • monitorowanie i raportowanie zrealizowanych kampanii w Polsce,
  • koordynacja działań na rynkach EAST,
  • stworzenie jednolitego planu oraz raportu z realizowanych kampanii na rynkach EAST,
  • identyfikacja potencjałów sprzedażowych na potrzeby kampanii CRM,
  • przygotowanie rekomendacji mających na celu zwiększenie efektywności prowadzonych działań w obszarze CRM i PRM.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, CV ze zdjęciem, na adres e-mail:

renault.rekrutacja@renault.com.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z osobami wybranymi. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Klauzula informacyjna - Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod poczt. 02-674), przy ul. Marynarskiej 13, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”.

Inspektor ochrony danych (IOD) - Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych (IOD), z którym można kontaktować się pod adresem e-mail: renault.iod@renault.com.pl, we wszystkich sprawach dotyczących Pani/Pana danych osobowych.

Cele i podstawa prawna przetwarzania danych - Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy, podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”). W ramach realizacji tego celu dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, aby kierować oferty pracy do kandydatów o odpowiednich do stanowiska pracy, kwalifikacjach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy oraz w celach przyszłych rekrutacji odbywać się będzie na podstawie zgody wyrażonej w formularzu rekrutacyjnym (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Okres przechowywania danych - Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty złożenia aplikacji lub 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji przy wyrażeniu zgody na ich wykorzystanie w przyszłych rekrutacjach. Dane osobowe nie będą przetwarzane także po wycofaniu przez Panią/Pana zgody lub złożeniu sprzeciwu, w sytuacjach gdy takie uprawnienie przysługuje.

Odbiorcy danych - Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Spółkę w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT). Przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z zaleceniami Spółki.

Prawa osoby, której dane dotyczą - Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę oraz przetwarzanych w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, o którym mowa wyżej, jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W każdej chwili może Pani/Pan złożyć sprzeciw wobec profilowania. Oświadczenie o wycofaniu zgody oraz sprzeciw należy kierować na adres mailowy renault.iod@renault.com.pl. W przypadku akceptacji powyższych zasad, prosimy o przesłanie z CV zgody na przetwarzanie danych osobowych, której pełny tekst znajduje się poniżej.

Zgoda na przyszłe rekrutacje - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".